DZIECIAK RZĄDZI OPOWIEŚĆ FILMOWA

Ciekawa książka dla dzieci

Warto czytać książki swoim dzieciom. „Dzieciak rządzi: Opowieść filmowa” to obowiązkowa pozycja, która przypadnie do gustu nie tylko maluchom, ale również osobom dorosłym.

Książka, która zachwyca

Tim ma bardzo żywą wyobraźnię i jest szczęśliwym i ukochanym jedynakiem. Pewnej nocy, gdy jego rodzice kładą go do łóżka, pytają go, jak by się poczuł, gdyby miał rodzeństwo. Jak się okazuje – jego mama jest w ciąży. Następnego dnia Tim jest zaskoczony, gdy dziecko w garniturze przyjeżdża do domu taksówką, a Ted i Janice mówią, że to jego młodszy brat. Ta historia jest naprawdę niesamowicie ciekawa i zainteresuje każde dziecko.

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?

Książka pod tytułem „DZIECIAK RZĄDZI” jest przede wszystkim zabawna. Tim dowiaduje się, że jego młodszy brat może mówić jak dorosły i przedstawia się jako „Szef”. Historia ta jest bardzo abstrakcyjna. Dziecko wyjaśnia, że ​​został wysłany, aby zobaczyć, dlaczego szczenięta są kochane bardziej niż niemowlęta. Zinfiltrował rezydencję Tima, ponieważ jego rodzice pracują dla firmy zajmującej się zwierzakami. Książka „DZIECIAK RZĄDZI OPOWIEŚĆ FILMOWA” jest nie tylko humorystyczna, ale również opowiada wzruszające historie.